Возникли предложения? Желаете сотрудничать? Пишите!
Введите имя
Ваш E-mail
Тема сообщения
Ваше сообщение
Введите результат вычислений
Если возникли пожелания, вопросы, возможно проблемы, пишите.
Введите имя
Ваш E-mail
Тема сообщения
Ваше сообщение
Введите результат вычислений

Ексклюзивна пропозиція для туристів від nuts.kiev.ua

Дата публикации: 07.04.2021

Ви - організатор туристичних походів або член туристичного клубу? Цього року внутрішній туризм та екотуризм знову набирають обертів, а тому ми підготували для вас супер-пропозицію!

В нашому асортименті представлені дегідратовані овочі - сушений буряк, сушена морква, сушена картопля, сушена цибуля, сушений часник, сушена капуста тощо. Ми знаємо, що зручність використання та мала вага надзвичайно важливі у туристичних походах, а тому пропонуємо вам фасування у невеличкі zip-lock пакети по 10, 20 або 50 грамів овочів. Їх можна розділити між усіма учасниками походу та використовувати на одне приготування їжі, забезпечивши при цьому чистоту та гігієнічність страви. Пропозиція дійсна при замовленні від 500 грамів.

Цікаво? Відправляйте запити на Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. або телефонуйте +38 (067) 475-44-00. 

Пропозиція для туристів

Комментарий (0) Просмотров: 619

Нові умови доставки замовлень з 01.07.2020

Дата публикации: 01.06.2020

Шановні клієнти!

На жаль, у зв'язку з підвищенням вартості послуг кур'єрських служб ми вимушені внести зміни в умови доставки замовлень для клієнтів Інтернет-магазину горіхів та сухофруктів nuts.kiev.ua.

Комментарий (0) Просмотров: 846

Тимчасова зміна часових інтервалів доставки в м. Києві

Дата публикации: 13.03.2020

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що у зв'язку із введеням режиму карантину з 12 березня по 1 квітня в Києві наша кур'єрська служба була вимушена змінити часові інтервали доставки замовлень.

В цей період ви маєте можливість отримати замовлення за вказаною адресою з 14:00 до 18:00 наступного робочого дня або з 10:00 до 14:00 через день

Також нагадуємо, що ми щодня (крім вихідних) відправляємо замовлення службою "Нова Почта".

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Zminy chasu dostavky

Комментарий (0) Просмотров: 756