Skip to main content

Каталог

01054, м.Київ, вул.Павлівська, 10

Металізований пакет zip-lock для зберігання та маринування продуктів

Рейтинг:
Виробник: Україна
Вага:

6.00 грн
Немає в наявності

Опис

Металізований пакет zip-lock для зберігання та маринування продуктів - міцний непрозорий глянцевий пакет сріблястого кольору з герметичною застібкою та зручною ручкою для транспортування. Цей пакет ідеальний для зберігання бакалійних продуктів: круп та спецій, горіхів та сухофруктів. Він складається з трьох шарів сучасних матеріалів, що забезпечують тривалу свіжість продуктів та захист від сонячних променів: лавсану, алюмінієвої фольги та поліетилену. Застібка zip-lock герметично закриває пакет і оберігає вміст від попадання повітря, вологи, комах та сторонніх запахів та частинок.

Місткість пакета - 1 л.

До речі, мариновані м'ясо і овочі в такому пакеті краще просочаться ароматними прянощами і спеціями, стануть соковитішими і м'якшими, а завдяки замку, що щільно закривається, і зручній ручці доставка продуктів до місця приготування не принесе неприємностей.
Ми пропонуємо Вам купити металізований пакет zip-lock для зберігання та маринування продуктів у Києві та в Україні та гарантуємо, що Ви гідно оціните всі переваги цього простого, на перший погляд, аксесуара.


Ключові слова: продаж металізованого пакету zip-lock, продам пакет металізований zip-lock, Київ, Україна

Відгук