Skip to main content

Каталог

01054, м.Київ, вул.Павлівська, 10

Мед гірський закарпатський світлий

Рейтинг:
Виробник: Україна
Вага:

239.00 грн
Кількість

Опис

Закарпатський мед – найкорисніший мед, який можна знайти в Україні. Мед гірський закарпатський світлий складається з нектару ароматних квітів гірських трав та дерев, і збирається в екологічно чистих районах, де немає токсичних виробництв та вихлопних газів та де зустрічаються унікальні рослини. Завдяки цим факторам мед виходить напрочуд смачним і цілющим.

Ожина - дуже корисна лісова ягода, яка особливо цінується завдяки жарознижувальним властивостям. Мед з ожиновим нектаром чудово справляється з кашлем і високою температурою, підвищує імунітет, покращує травлення та лікує судини.
Крушина - виключно лікарська рослина, яка застосовується, в основному, як проносне і для поліпшення травлення.
Липа - один із найцінніших та найкорисніших медоносів. Липовий мед має антибактеріальні та протизапальні властивості і використовується для лікування практичних всіх хвороб, як внутрішніх, так і шкірних. Він загоює рани, виліковує бронхіт та сприяє відновленню при захворюваннях жовчних шляхів.
Квіти медуниці також мають протизапальну дію і допомагають при кашлі та захворюваннях шлунка та нирок.
Ще одна складова гірського меду - біла конюшина - рослина, унікальна за своїми властивостями. Він є сильним антиоксидантом і ранозагоювальним засобом, ефективний при гіпертонії та захворюваннях печінки. Дивний факт: конюшинний мед оберігає клітини від старіння і навіть сприяють їхньому омолоджуванню. Відома всім ароматна трава чебрець (тим'ян) збагачує мед протипухлинними, гіпоалергенними та антиоксидантними властивостями і надає йому особливий пряний смак та запах.
А ось мед з борщівника, незважаючи на небезпеку цієї рослини для людини, вважається одним із найрідкісніших та найелітніших. Цінується мед із борщівника за здатність знімати спазми і благотворно впливати на нервову систему, надаючи заспокійливу дію.
Донниковий мед також позитивно діє при безсонні та порушеннях нервової системи, корисний при різних захворюваннях серцево-судинної системи та знімає запалення.

Як видно, склад закарпатського світлого меду чудовий! Його регулярне вживання в помірних кількостях допоможе зміцнити імунітет і нерви, позитивно позначиться на травленні та сприятиме продовженню молодості. З'їдати більше 4 столових ложок меду на день вже небезпечно для здоров'я і може завдати не користі, а шкоди організму. Тепер цей продукт можна дістати не тільки в Карпатах, але можна і купити мед гірський закарпатський світлий у Києві та Україні зі швидкою доставкою.

Склад: малина, ожина, акація, чабрець, борщовик.

Фасовка

  • 500 мл - скляна банка для харчових продуктів з кришкою твіст-офф;
  • 1000 мл - скляна банка для харчових продуктів з кришкою твіст-офф.

Калорійність меду гірського закарпатського світлого: у 100 г міститься 304 ккал.


Ключові слова: продаж меду гірського закарпатського світлого, продам мед гірський закарпатський світлий, Київ, Україна

Відгук