Skip to main content

Каталог

01054, м.Київ, вул.Павлівська, 10

Мед гірський закарпатський

Рейтинг:
Виробник: Україна
Вага:

116.00 грн
Кількість

Мед гірський закарпатський - найкорисніший та екологічно чистий мед серед усіх, представлених у нашому магазині.

Пасіка, де збирається цей мед, знаходиться у Перечинському районі Закарпатської області серед Карпатських гір. Кількість меду, що збирається, на відміну від інших регіонів України, обмежена, чим і обумовлюється його дорожча ціна.

Закарпатський мед - найкорисніший із усіх, що збираються в горах України. Це обумовлено особливим м'яким мікрокліматом Закарпаття, у зв'язку з чим тут раніше починається цвітіння рослин, а рослинний медоносний світ різноманітніший. Бджоли збирають пилок для гірського меду серед величезної кількості високогірних рослин-медоносів Закарпаття.

Чим же такий унікальний і чому так цінується гірський мед? Хотілося б виділити 3 основні причини:

  1. Гірський мед збирається у відносно важкодоступних місцях, де немає автомобільних доріг, вихлопних газів, промислових підприємств та інших шкідливих джерел господарської діяльності людини, що виникли у зв'язку з розвитком науково-технічного прогресу. Це робить гірський мед найбільш екологічно чистим, тому він особливо рекомендується дітям і літнім людям, які не страждають на алергію на цей продукт.
  2. Другий пункт є логічним продовженням першого. У зв'язку з дикою природою рослин-медоносів, якість пилку, що збирається бджолами - найвища. Вона не перемішується з промисловим та іншим пилом, не просочується вихлопними газами, рослини не отруюються відходами різних виробництв.
  3. Велика кількість рослин (у деяких регіонах - до 40-50-ти), з яких бджоли збирають пилок. Деякі з цих рослин – рідкісні та зустрічаються лише в горах. Це зумовлює найбагатший склад (букет) гірського меду.

Склад: вишня, яблуня, кульбаба, глід, терен, слива.

Івовий мед, зібраний з нектару пишних запашних верб, дуже цінується за свої жарознижувальні, протималярійні та протизапальні властивості та приємний тонкий смак.
Черешня - чудовий медонос, мед з нектару квітів якого має приємний солодко-лимонний аромат і смак і цінується за хорошу засвоюваність організмом та протимікробні властивості.
Улюблена більшістю яблуня дарує нам вишуканий сорт меду, дезинфікуючі властивості якого особливо ефективні при хворобах шкіри. Крім того, мед з додаванням яблуневого нектару заспокоює нерви та допомагає роботі печінки.
З яскраво-жовтих квіток кульбаби виходить мед, що омолоджує організм, що позбавляє шуму у вухах, очищає кров і покращує обмін речовин.
Малиновий мед тане в роті і відрізняється чудовим ароматом та смаком. Він відмінно засвоюється організмом, лікує застуду та запалення слизових, а особливо корисний при жіночих захворюваннях.
Крушина - лікарська рослина, яка застосовується, в основному, як проносне і для стимулювання травлення. />Акацієвий мед вважається найціннішим за своїм складом та за смаком і здатний справлятися практично з усіма проблемами та захворюваннями організму: від нервових розладів до проблем травлення.
Глід підтримує правильну роботу серця і ефективний при підвищеній функції щитовидної залози, і мед з нього цінується за цілющу дію на серце.

Корисні властивості

Гірський мед корисний як профілактичний, загальнозміцнюючий і підвищує імунітет засіб. Також він корисний при захворюваннях дихальної системи, серцевих захворюваннях, депресіях, неврозах, застудах, допомагає боротися з хронічною втомою.

Фасовка

Для того, щоб мед найкраще зберігав свої властивості, його рекомендується зберігати у скляній тарі. Тому, незважаючи на дешевизну та зручність пластикової упаковки, ми пропонуємо Вам мед саме у склі:

  • 250 мл - скляна банка для харчових продуктів з кришкою твіст-офф;
  • 500 мл - скляна банка для харчових продуктів з кришкою твіст-офф;
  • 1000 мл - скляна банка для харчових продуктів з кришкою твіст-офф.

Спеціально для наших клієнтів ми об'їздили практично всю Закарпатську область та знайшли цей чудовий продукт, щоб він завжди міг перебувати на Вашому столі!

Відгук