Skip to main content

Каталог

01054, м.Київ, вул.Павлівська, 10

Волоський горіх перегородки

Рейтинг:
Виробник: Україна
Вага:

9.00 грн
Кількість

Опис

Перетинки волоських горіхів – внутрішня частина, яка залишається після розколювання горіхів та вилучення ядер. Зовсім не всі знають, що ця частина широко використовується в народній медицині, адже вона неймовірно корисна для здоров'я і має чудодійні властивості.
Ви стали частіше та сильніше втомлюватися, помічаєте за собою погіршення пам'яті, дратівливість, плаксивість, підвищення тиску? Ці симптоми дуже часто можуть бути спровоковані нестачею в організмі йоду, і спостерігаються зазвичай у людей похилого віку, вагітних і всіх, хто багато часу проводить у моніторів.
Перетинки волоських горіхів – це надзвичайне джеррело йоду, яке не тільки допоможе заповнити його нестачу, нормалізувати обмін речовин, але й позитивно вплине на роботу щитоподібної залози. Перетинки зазвичай використовують як відвар чи настойка. Тепер Ви можете швидко купити перетинки волоського горіха в Києві та Україні.

Фасовка

  • 15 г - пластикова банка для харчових продуктів з кришкою;
  • 90 г - пластикова банка для харчових продуктів з кришкою.

Корисні властивості

  • містять високий рівень йоду;
  • перетинки волоського горіха у вигляді відвару та настойки використовується в народній медицині для лікування захворювань щитоподібної залози, кон'юнктивіту, колітів, поліпів, цукрового діабету;
  • вживати перетинки волоських горіхів варто лише після консультації з лікарем.

Ключові слова: продаж перетинок волоського горіха, продам перетинки волоського горіха, Київ, Україна

Відгук